Ieteikt:

Ziņo dežūrdienestam par Jēkabpilī esošiem ielu apgaismojuma bojājumiem, ceļa zīmju, seguma un drošības barjeru bojājumiem, kā arī klaiņojošiem vai uz ceļa notriektiem dzīvniekiem, sūtot WhatsApp ziņu vai zvanot uz telefona numuru 28642208                                    (P.O.T.C.P. 7:00- 19:00, S.SV. 8:00- 16:00)

 

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka sākot ar 10. oktobri ielu apgaismojums tiek izslēgts vai samazināts no plkst. 22:30 līdz 5:30.

Atgādinām, ka Jēkabpils pilsētā nakts stundās ielu apgaismojums ir samazināts vai izslēgts ar nolūku taupīt līdzekļus. Iepriekš minētajā laikā tiek izslēgts katrs otrais vai katrs trešais gaismeklis, vietās, kur tas ir iespējams kā arī samazināts gaismekļu spilgtums par 20 līdz 30 procentiem. Savukārt mazajās pilsētas ieliņās, kurās ir vienas fāzes pieslēgums, apgaismojums tiek izslēgts pilnībā.

Tāpat no 5. oktobra ir mainījies telefona numurs pa kuru iedzīvotāji aicināti ziņot par gaismekļu bojājumiem, piemēram, LED gaismekļu mirgošanu. Lūdzam zvanīt vai rakstīt WhatsApp ziņu uz telefona numuru 28642208, ja iespējams pievienojot foto vai video materiālu.


Kopš 2018. gada jūnija Jēkabpils pilsētas ielu apgaismojuma darbību nodrošina SIA “Jēkabpils pakalpojumi”. Šajā laikā uzņēmuma atbildīgie darbinieki paveikuši apjomīgu darbu pilsētas ielu apgaismes elektrolīniju sakārtošanā un laternu uzstādīšanā.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” elektriķis skaidro: “Mēs vienmēr cenšamies operatīvi reaģēt uz iedzīvotāju sūdzībām par elektrības traucējumiem vai bojājumiem, taču ne vienmēr sūdzības un saņemtie zvani ir pamatoti. Ir gadījumi, kad gaišajā diennakts laikā saņemam sūdzības par degošām laternām uz ielas. Šādos gadījumos skaidrojam, ka reizēm pilsētas atsevišķos punktos apgaismojums gaišā diennakts laikā tiek ieslēgts, ja jānoskaidro nefunkcionējošās laternas bojājuma vieta, un to nav iespējams izdarīt bez sprieguma pieslēgšanas. Iedzīvotājiem jāņem vērā arī tas, ka apgaismes elektrolīnijas ir saslēgtas pakārtoti, tādēļ, ieslēdzot gaismu vienā ielā, spuldzes deg arī blakus esošajās vai paralēlajās ielās.”

Aicinām arī turpmāk iedzīvotājus ziņot par Jēkabpilī esošiem ielu, laukumu, skvēru, gājēju pāreju, luksoforu un citu publiskai lietošanai paredzēto teritoriju apgaismojumu bojājumiem, zvanot vai sūtot Whatsupp ziņas uz tālruni +371 29387082


Šonedēļ Kena parka tiltiņš, kas ved pāri parkā esošajam kanālam, tika aprīkots ar dekoratīvu LED apgaismojumu, lai padarītu gaišākus tumšos rudens vakarus un radītu patīkamu atmosfēru parka apmeklētājiem, dodoties naksnīgās pastaigās.

Tiltiņa apgaismojums ieslēgsies automātiski, vienlaikus ar pilsētas ielu apgaismojumu. Izmantotā LED tehnoloģija ļaus nodrošināt apgaismojumam ilgāku mūžu, vienlaicīgi patērējot pēc iespējas mazāk elektroenerģijas.

Ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības finansiālu nodrošinājumu, darbus veica SIA “Jēkabpils pakalpojumi’’.

Darbu kopējās izmaksas sastāda 1157.67 EUR ar PVN


Kāpēc reizēm gaišajā diennakts laikā deg ielu apgaismojums?

Kopš šī gada jūnija Jēkabpils pilsētas ielu apgaismojuma darbību nodrošina SIA “Jēkabpils pakalpojumi”. Šajā laikā uzņēmuma atbildīgie darbinieki vairākkārt saņēmuši jautājumu- Kāpēc gaišā diennakts laikā deg ielu apgaismojums?

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” elektroapgaismes tehniķis skaidro: “Šobrīd ielu apgaismojuma izdegušo spuldžu nomaiņu, gaismekļu pārbaudi, bojāto gaismekļu nomaiņu un citus ielu apgaismojuma apkalpošanas darbus veic brigāde trīs elektriķu sastāvā. Reizēm pilsētas atsevišķos punktos apgaismojums gaišā diennakts laikā tiek ieslēgts gadījumā, kad jānoskaidro nefunkcionējošās laternas bojājuma vieta, un to nav iespējams izdarīt bez sprieguma pieslēgšanas. Protams, jāņem vērā arī tas, ka apgaismes elektrolīnijas ir saslēgtas pakārtoti, tādēļ, ieslēdzot gaismu vienā ielā, spuldzes deg arī blakus esošajās vai paralēlajās ielās”.


Uzņēmums aicina arī turpmāk iedzīvotājus ziņot par Jēkabpilī esošiem ielu, laukumu, skvēru, gājēju pāreju, luksoforu un citu publiskai lietošanai paredzēto teritoriju apgaismojumu bojājumiem, zvanot uz diennakts operatīvā dežūrdienesta tālruni 29387082


SIA “Jēkabpils pakalpojumi” turpmāk nodrošinās pilsētas ielu apgaismojuma darbību

2018. gada jūnijā SIA “Jēkabpils pakalpojumi” noslēdza līgumu ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību par pilsētas ielu apgaismojuma darbības nodrošināšanu, apkalpošanu un remontu. Saskaņā ar noslēgto līgumu SIA “Jēkabpils pakalpojumi” turpmāk gādās par ielu, laukumu, skvēru, gājēju pāreju, luksoforu un citu publiskai lietošanai paredzēto teritoriju apgaismošanu Jēkabpils pilsētā.

Šobrīd ielu apgaismojuma izdegušo spuldžu nomaiņu, gaismekļu pārbaudi, bojāto gaismekļu nomaiņu un citus ielu apgaismojuma apkalpošanas darbus veic SIA “Jēkabpils pakalpojumi” brigāde trīs elektriķu sastāvā.

Uzņēmums aicina iedzīvotājus ziņot par Jēkabpilī esošiem ielu apgaismojuma bojājumiem, zvanot uz diennakts operatīvā dežūrdienesta tālruni 29387082