Ieteikt:
Nojauc graustu Atpūtas ielā 19, Jēkabpilī
SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka 29. novembrī ir noslēgušies grausta nojaukšanas darbi Atpūtas ielā 19, Jēkabpilī.
Privātmāja Atpūtas ielā 19 bija kritiskā stāvoklī, radot bīstamību iedzīvotājiem, kā arī veidojot nepievilcīgu ainavu Jēkabpils pilsētvidē, tāpēc 4.novembrī tika parakstīts līgums par ēkas demontāžu un teritorijas labiekārtošanu.
Darbu laikā demontētas divas teritorijā esošās ēkas- mūra šķūnis un dzīvojamā māja, kā arī āra pagraba ieeja. Pēc demontāžas darbu pabeigšanas, teritorija labiekārtota- izvesti būvgruži, izzāģēti krūmi, veikti teritorijas nolīdzināšanas darbi.
Balstoties uz noslēgto līgumu ar Jēkabpils novada pašvaldību, kopējās šo darbu izmaksas ir 4272,08 EUR ar PVN.