Ieteikt:
Kapeles kapos pie atkritumu laukuma uzstādīta videonovērošanas kamera
Paziņojumi /Atkritumu savākšana un pārvadāšana /Jēkabpils kapu apsaimniekošana / 05. Augusts 2019 11:54 / 168x /

Kapeles kapos pie atkritumu laukuma uzstādīta videonovērošanas kamera

SIA ‘’Jēkabpils pakalpojumi’’ informē, ka pagājušajā nedēļa Kapeles kapos pie atkritumu laukuma tika uzstādīta videonovērošanas kamera, kas kontrolēs notiekošo kapu teritorijas atkritumu laukumā. Sadarbojoties ar pašvaldības kārtībniekiem, būs iespējams noskaidrot to cilvēku personības, kas pie kapu atkritumiem negodprātīgi atstāj dažādus sadzīves atkritumus, tajā skaitā automašīnu riepas, elektropreces u.c. nepiemērotus atkritumus.

SIA ‘’Jēkabpils pakalpojumi“ teritoriju apsaimniekošanas speciāliste Inguna Avotiņa, uzsver: ’’Jau ilgāku laiku cīnāmies ar to, ka Kapeles kapos pie atkritumu konteineriem negodprātīgi tiek izmesta dažāda sadzīves tehnika, automašīnu riepas un citi sadzīves atkritumi, tāpēc nolēmām, ka, lai cīnītos ar šādu negodprātīgu rīcību, tiks uzstādītas videonovērošanas kameras, kuras fiksēs pārkāpumus. Uzstādījām arī brīdinājuma zīmes, par to, ka šeit notiek videonovērošana.”

Atgādinām, ka  kapu konteineros drīkst mest tikai kapu atkritumus – sveces, maisiņus, vāzes, drātis, lentas, skujas, smiltis, lapas, ziedus.  

Ņemot vērā, ka konkrētajā kapu atkritumu teritorijā tiek izmestas dažādas elektropreces un riepas, atgādinām, ka šīs nevajadzīgās lietas iespējams nodot atkritumu šķirošanas laukumā Zemgales ielā 24/1, Jēkabpilī. (Elektropreces tiek pieņemtas bez maksas, bet tām jābūt neizjauktā stāvoklī!)