Ieteikt:

 

Ziņo dežūrdienestam par Jēkabpilī esošiem ielu apgaismojuma bojājumiem, ceļa zīmju, seguma un drošības barjeru bojājumiem, kā arī klaiņojošiem vai uz ceļa notriektiem dzīvniekiem, sūtot WhatsApp ziņu vai zvanot uz telefona numuru 29387082      (P.O.T.C.P. 7:00- 19:00, S.SV. 8:00- 16:00) 

 

Kā veiksmīgi atbrīvoties no celma, kas traucē dārzā? Ar celmu frēzi, kas atlikušo koka daļu samaļ, pārvēršot to skaidās. SIA “ Jēkabpils pakalpojumi”, iestājoties pavasarim, sniedz celmu frēzēšanas un teritoriju apzaļumošanas pakalpojumus.

Uzņēmums piedāvā celmus likvidēt ar frēzi, kura var piekļūt gandrīz jebkurai vietai nesabojājot apkārtējo vidi. Celmu frēzēšana (celmu smalcināšana) parasti tiek veikta 15-20 cm dziļumā, no celma apkārtējās teritorijas vidējā augstuma, bet iespējams frēzēšanas darbus veikt arī dziļāk, līdz tiek veikta pilnīga celmu likvidācija.

Savukārt, ja jūsu teritorijā ir nepieciešams atjaunot zālienu, uzņēmuma darbinieki novērtēs teritorijā esošo reljefu un augsnes veidu, lai izvēlētos piemērotākās zālāja sēklas un veiks apzaļumošanas darbus.

Maksu par celmu frēzēšanu nosaka pēc celma diametra (1cm= 0.47eiro bez PVN), bet maksu par apzaļumošanu pēc teritorijas platības (1m2= 5.74 eiro bez PVN) Taču, lai noteiktu pakalpojumu precīzas izmaksas, nepieciešams zināt celmu skaitu, celmu diametru, apzaļumojamās teritorijas platību un objekta atrašanās vietu.

Lai pieteiktu celmu frēzēšanas vai teritorijas apzaļumošanas pakalpojumus, lūdzam zvanīt darba dienās no plkst. 8:00 līdz 16:00 uz tālruni 29361403, vai rakstīt uz e-pastu info@jekpak.lv


2018. gadā SIA “Jēkabpils pakalpojumi” noslēguši līgumu ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību par zāles pļaušanu pašvaldībai piederošajās teritorijās. 

Pilsētā ik dienu no plkst. 7.00 zāles pļaušanas darbus veic septiņi SIA ”Jēkabpils pakalpojumi” darbinieki. Kopējais pļaušanas teritoriju apjoms 2018. gadā pilsētā ir 99.10 ha, no kuriem, pēc līguma, 37.33 ha uzņēmuma darbinieki nopļauj tiklīdz zāles garums ir sasniedzis 10- 12cm. Pārējā teritorijā zāle tiek pļauta pēc Jēkabpils pilsētas pašvaldības pieprasījuma. Zāle, kā bioloģiskie atkritumi, tiek nogādāta sadzīves atkritumu poligonā «Dziļā vāda» uz kompostu.


Iepriekšējos gados SIA “Jēkabpils pakalpojumi” darbinieki pļāva SIA “JK Namu pārvalde” teritorijas, bet, augot uzņēmuma kapacitātei, šogad par zāles pļaušanu noslēgts līgums ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību. Līdz ar to SIA “Jēkabpils pakalpojumi” šosezon nepļauj zāli SIA “JK Namu pārvalde” teritorijā, bet pilda līgumu, pļaujot un savācot zāli tikai pilsētas pašvaldībai piederošajās zāles pļaušanas teritorijās.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” iegādāta jauna pļaušanas tehnika efektīvai zāles pļaušanas darbu veikšanai par kopējo summu 5252.07 eiro bez PVN. Uzņēmums par summu 32057.24 eiro bez PVN iegādājies arī tehnikas vienību, kas ir pārveidojama un lietojama gan zāles pļaušanas un
savākšanas darbiem, gan lapu savākšanai rudenī, gan sniega tīrīšanai ziemā. Kopumā uzņēmumam zāles pļaušanas darbiem ir 9 tehnikas vienības.