Ieteikt:
Lielgabarīta atkritumus nedrīkst atstāt pie sadzīves atkritumu konteineriem!
Atkritumu savākšana un pārvadāšana / 31. Marts 2022 12:08 / 191x /

Lielgabarīta atkritumus nedrīkst atstāt pie sadzīves atkritumu konteineriem!

Pie atkritumu apsaimniekotāja SIA “Jēkabpils pakalpojumi” pēdējā laikā bieži vēršas iedzīvotāji ar sūdzībām, ka pie viņu daudzdzīvokļu māju atkritumu konteineriem tiek atstāti lielgabarīta atkritumi, tādējādi piemēslojot laukumu kā arī uzliekot māju iedzīvotājiem lieku finansiālo slogu. Atgādinām, ka Jēkabpils pilsētā iedzīvotāji lielgabarīta atkritumus (vecas mēbeles, paklājus, nolietotas riepas, elektropreces u.c.) nedrīkst atstāt pie sadzīves atkritumu konteineriem.

Iedzīvotājam ir individuāli jāpiesaka lielgabarīta atkritumu savākšana, vai ar savu transportu jānogādā atkritumi šķirošanas laukumos- Zemgales ielā 24/1 vai Zvaigžņu ielā 1B.

Ja iedzīvotājam nav iespējas lielgabarīta atkritumus transportēt ar savu auto, to izvešanu var pieteikt, zvanot uz tālruni 65267660 darba dienās no 8.00 līdz 17.00. Atkritumu izvešana tiks organizēta nākošajā darba dienā no 7.00 līdz 19.00. Maksa par lielgabarīta atkritumiem tiek noteikta pēc atkritumu svara.

Šķirošanas laukuma Zemgales ielā 24/1 darba laiks:

Katru dienu no 7:00 līdz 19:00

Vēršam uzmanību, ka atkritumu šķirošanas laukumu piemēslošana, tai skaitā arī nestandarta atkritumu novietošana laukumos, ir administratīvi sodāma rīcība un fiksētie gadījumi tiek nodoti policijai.

Aicinām arī iedzīvotājus būt vērīgiem- ja pamanāt, ka kāds novieto atkritumus ārpus konteineriem, ziņojiet Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijai, zvanot pa tālruni 65283888.

ŠĶIRO PAREIZI